Dovolenka na splátky – sen alebo realita?

Dovolenka na splátky – sen alebo realita?

Robíte od výplaty k výplate a na relax vám neostáva čas? Aj napriek toľkej práci nemáte dostatok finančných prostriedkov na letnú dovolenku pre vašu rodinu? Existuje možnosť, vďaka ktorej si môžete letnú dovolenku užiť aj bez toho, aby ste za ňu museli vyhodiť niekoľko stoviek eur naraz. Dovolenka na splátky je čoraz populárnejším riešením.

O jej využitie  môžete požiadať banku, ale taktiež aj nebankové subjekty. Overeným sprostredkovateľským webom pôžičiek je napríklad poziciamevam.sk . Pri bankách ide o bezúčelový úver, ktorý je možné vybaviť aj na počkanie a má najnižšiu úrokovú sadzbu. Pri nebankových subjektoch je získanie pôžičky bezproblémové a je poskytovaná takmer všetkým ľuďom, na rozdiel od bánk.

Taktiež existuje možnosť dovolenky na splátky priamo cez cestovnú kanceláriu prostredníctvom finančných spoločností. Takýmto spôsobom získate úver priamo vo vami vybranej cestovnej kancelárii.

Pri úveroch poskytovaných na dovolenky je doba splatnosti zväčša krátka, čo umožňuje rýchle zbavenie sa pôžičiek. O tom, kto je spôsobilý požiadať o pôžičku na letnú dovolenku rozhoduje zákon. Takúto žiadosť môže podať každý klient s vekom nad 18 rokov, ktorý má stáli príjem a dokáže ho predložiť.

Rozhodnutie o tom, či letnú dovolenku strávite v krásnom prostredí slovenských Tatier, alebo v exotikou zaváňajúcom prímorskom letovisku je len na vás. Vďaka pôžičke na dovolenku si budete môcť užiť leto naplno a dopriať si aspoň raz za rok poriadny oddych a relax v prostredí, ktoré si zamilujete.

V prípade záujmu o pôžičku Vám po nezáväznom vyplnení dotazníka, náš portál rád poskytne bezplatne bližšie informácie o najvhodnejšom riešení pre Vás!

Dotazník môžete vyplniť tu: Nezáväzná žiadosť o úver