3 najčastejšie chyby pri žiadosti o pôžičku, ktoré robíte aj Vy!

3 najčastejšie chyby pri žiadosti o pôžičku, ktoré robíte aj Vy!

V tomto článku sa dozviete 3 najčastejšie chyby pri žiadosti o pôžičku, ktoré robí väčšina žiadateľov pri žiadosti o úver!

 

  • Pošlete žiadosť do viac spoločností

Týmto krok, škodíte hlavne sám sebe a riskujete, že Vaša žiadosť bude v konečnom dôsledku zamietnutá. Prečo je tomu tak? Keď vyplníte viac žiadostí tak vás zasype lavína telefonátov a spoločnosti zistia, že ste oslovili viac spoločností, tým pádom začínate pôsobiť nedôveryhodne a špekulatívne. Tým riskujete, že Vaša žiadosť bude zamietnutá.

  • Chcete celú žiadosť o úver riešiť bez osobného kontaktu

Často krát sa jedná o nemalé financie a hlavne o Vaše peniaze. Osobný kontakt má mnoho výhod, pracovník spoločností Vám na stretnutí vysvetlí všetky podmienky úveru a pomôže Vám nájsť výhodné riešenie. Tiež v prípade problémov sa máte na koho priamo obrátiť a s kým vzniknutú situáciu vyriešiť.

  • Nedohodnete si termín stretnutia hneď pri prvom telefonickom kontakte

Toto je dosť veľká chyba, prečo je tomu tak? Dôvod je jednoduchý, rýchlosť získania finančných prostriedkov. Ak si dohodnete ihneď stretnutie, pracovník si na Vás vyhradí stanovený čas a finančné prostriedky viete získať naozaj veľmi rýchlo často krát sa stáva, že financie budete mať na účte už v daný deň.

V prípade, že potrebujete získať pôžičku stačí vyplniť jednoduchý a nezáväzný formulár na webe  Nezáväzná žiadosť o pôžičku  a náš pracovník Vás bude obratom kontaktovať.