Pôžička a podnikanie

Pôžička a podnikanie

Pôžička a podnikanie

Máte úspešne rozvinutý biznis, ktorý robíte srdcom, alebo „pracujete na seba“ a skutočne ste sa vo svojom podnikaní našli? Gratulujeme. Vaše podnikanie alebo zárobková činnosť je pre Vás prioritou.

Je jedno či zarábate ako firma, živnostník, opatrovateľka, prostredníctvom šikovnosti v športe, alebo Vašou odbornosťou, či šikovnosťou v istom smere- je to Váš biznis a máte ho radi.

No nie vždy môžu ísť okolnosti podľa Vašich predstáv. Nedostatok klientely, náraz na silnú konkurenciu, náhle udalosti- to všetko sú faktory, ktoré môžu spôsobiť narušenie finančnej stability vo Vašom podnikaní, ba čo viac, aj zabrzdiť celé podnikanie. A ak skutočne radi podnikáte, toto nestrpíte len tak ľahko. V prípade narušenia finančnej stability Vášho podnikania potrebujete nájsť riešenie k problému: „Ako zabezpečím opäť finančnú stabilitu môjho podnikania?“

Resp.: „Kto mi pomôže finančne s podnikaním, aby naďalej prosperovalo, aby sa vyriešili všetky finančné problémy na ktoré som narazil?“

Možností môže byť niekoľko, no máloktorá z nich je reálna. Nie len tak hocikto Vás finančne stimuluje a podporí peniazmi.  Či už sa bavíme o problémoch s podnikaním, alebo stagnujúcom biznise, ktorý potrebuje finančnú pomoc zvonka. Pôžička na podnikanie sa môže javiť ako dostupným riešením.

No však ak je Vaša situácia naozaj zložitá, zo strany pôžičkových spoločností je pôžička na podnikanie vylúčená. Čo znamená zložitá situácia? Štandardne, pôžička na podnikanie Vám nebude poskytnutá ak neručíte majetkom. Ďalším závažným faktorom je výsledok hospodárenia- nemôžete vykazovať v daňovom priznaní nulový zisk, nemôžete byť v strate. My však dokážeme rešpektovať nepriaznivú situáciu a oceniť nadšenie pre Vaše podnikanie. Preto vieme urobiť ústupok. Veríme v nasadenie pre podnikanie, preto v našom prípade pri poskytnutí pôžičky na podnikanie nevyžadujeme ručenie majetkom. Taktiež nevyžadujeme ziskovosť Vášho podnikania- vieme, či už ste, firma, živnostník, športovec, opatrovateľka, szčo- že každý môže mať zlé časy.

Odporúčame Vám, aby ste mali proporčne plán B, tzn. aby ste mali zaistený príjem peňazí, aj keď Vaše podnikanie nemusí prosperovať. Pomôžeme Vám Vaše podnikanie zachrániť, či nakopnúť.

Pretože sme si vedomí, aká cenná môže byť pomoc v niektorých životných situáciach.

Pokiaľ máte záujem o bližšie informácie o pôžičke na podnikanie, neváhajte vyplniť nezáväznú žiadosť tu:   Nezáväzná žiadosť o úver