O nás

Kto sme

Obchodné zastúpenie spoločnosti Silverside a.s. – miesto prvého kontaktu spoločnosti, je plne pripravené vyhovieť a prispôsobiť sa požiadavkám všetkých klientov. Špecialisti v oblasti sprostredkovania pôžičiek šitých na mieru, Vám radi zodpovedia všetky Vaše otázky a nájdu pre Vás to najoptimálnejšie riešenie.

Zameriavame sa na klientov, ktorí preferujú osobný prístup. Preto ponúkame svoje produkty formou priameho predaja, pomocou obchodnej siete úverových poradcov. Kvalitná obchodná sieť je základom úspechu celej spoločnosti, preto prikladáme rozvoju obchodnej siete veľký význam.

Čo Vám ponúkame:

Vieme Vám sprostredkovať rôzne formy pôžičiek a úverov, či už ste zamestnaný, živnostník, firma alebo dôchodca, riešenie máme pripravené pre každého. Taktiež Vám vieme pomôcť s konsolidáciu súčasných záväzkov a viac súčasných úverov spojiť do jedného. Pôžičky a úvery Vám sprostredkujeme od 500 € do 6.500 € so splatnosťou od 12 do 60 mesiacov.

Je to jednoduché

Ste na správnom mieste, k Vašej pôžičke máte úž len na krok. Stačí, ak vyplníte nezávazný formulár, a náš finančný agent Vás bude kontaktovať. Pokračujte teda na žiadosť o pôžičku.

Požiadajte o pôžičku

 

Pracujem ako Viazaný finančný agent pre spoločnosť Silverside, a.s.