Hypotekárne úvery

Hypotekárne úvery až do výšky 100 % z hodnoty nehnuteľnosti!

Ak sa chystáte kúpiť, stavať, rekonštruovať svoj domov prostredníctvom hypotéky, alebo chcete vymeniť stávajúcu hypotéku, naše hypotekárne centrum Vám poskytne komplexný hypotekárny servis a poradenstvo zadarmo, čím Vám výrazne uľahčíme celý proces získania alebo zmeny hypotéky.

Čím sa odlišuje od ostatných sprostredkovateľov?

  • Financovanie až do výšky 100 % z hodnoty nehnuteľnosti

Výrazný spôsob, ktorý nás odlišuje od mnoho hypotekárnych centier, je že aj napriek podstatnej sťaženej legislatíve pri poskytovaní úverov Vám ako jediný vieme poradiť ako financovať nehnuteľnosť až do výšky 100 % z hodnoty nehnuteľnosti, bez potreby dofinancovať nehnuteľnosť spotrebným úverom. Totiž pri spotrebných úveroch je maximálna doba splatnosti 8 rokov, čo Vám výrazne navýši splátku úveru a v konečnom dôsledku Vám daný spotrebiteľský úver nemusí byť ani schválený! Máme jedinečné Know – how a náš špecialista Vám bezplatne poradí ako na to.

  • Úroková sadzba už od 0,6 %

Poradíme Vám ako získať najvýhodnejšiu úrokovú sadzbu na trhu, momentálne od 0,6%

  • Zabezpečíme Váš úver voči neočakávaným životným situáciám, tak, že sa nebudete musieť obávať výpadku financií a neschopnosti splácať úver
  • Celý proces žiadosti vybavíme za Vás!

Poznáte to? Prídete za hypotekárnym špecialistom a následne pre podanie žiadosti aj tak musíte obehávať banky. U nás to neplatí! Prvý krát prídete do banky až na podpis schválenej zmluvnej dokumentácie, to už sa budete tešiť na svoj nový domov, pri celom procese s Vami komunikuje náš hypotekárny špecialista a zastupuje Vás počas celej žiadosti. Naši špecialisti sú v bankách známy a pracovníci s nimi komunikujú ako s obchodnými partnermi, tým pádom majú obrovskú vyjednávaciu výhodu.

Ako si dohodnúť stretnutie s našim špecialistom? Stačí vyplniť jednoduchý dotazník, ktorý Vás k ničomu nezaväzuje alebo nás kontaktujte telefonicky na čísle 0220620780

Požiadajte o hypotéku